Ste spokojný zákazník? Podeľte sa o Vašu radosť a pošlite nám fotku!

Vážený čitateľ,v dnešnej dobe je spokojnosť zákazníkov pre každú spoločnosť a obzvlášť e-shop kľúčová. 

Ak patríte medzi tých, ktorí sú spokojní s našimi produktmi, tak chceli by sme vám dať príležitosť pochváliť sa a podeliť sa s nami o vašu radosť.

Nakupovanie online nám ponúka širokú škálu možností a v dnešnej dobe je jednoduché objednať si produkty z pohodlia domova. A práve preto je dôležité, aby ste boli spokojní s vašimi nákupmi a aby sme spolu vytvorili pozitívny zážitok.

Máte u nás zakúpený nejaký produkt, ktorý vás nadchol? Pekný nábytok, úžasné hračky alebo možno niečo úplne iné?

Ak ste spokojní so svojím nákupom a máte chuť sa podeliť o svoj zážitok, pošlite nám fotku s produktom a krátky napísaný príbeh, ako vám tento výrobok pridal radosti do vášho života.

Vaše ohlasy nám pomôžu zlepšiť našu ponuku a poskytnuté služby, pretože chceme stále rásť a prispôsobovať sa potrebám zákazníkom. Naši zákazníci sú našou najväčšou inšpiráciou a vaše spätné väzby nám ukazujú, že ideme správnym smerom.

Ako poslať svoj príspevok? Je to jednoduché! Stačí poslať e-mail na náš oficiálny e-mailový kontakt info@tufi.sk. Priložte fotku s vaším obľúbeným výrobkom a napíšte nám pár riadkov o tom, prečo ste spokojní, ako vám tento produkt uľahčuje život, alebo aký skvelý zážitok vám priniesol.

Vaša fotka a príbeh sa môžu objaviť na našej webovej stránke alebo na sociálnych médiách, pričom vždy bude rešpektované vaše súkromie. Ak by ste si predsa len neželali, aby sme zverejnili priezvisko, môžeme použiť vaše meno alebo pseudonym. Vaša účasť je úplne dobrovoľná.

fotka-spokojni-zakaznici

Zákazníci ako vy sú srdcom našej spoločnosti a spokojnosť vás, našich zákazníkov, je našou najväčšou odmenou. Takže neváhajte a pošlite nám svoje fotky a príbehy. Veľmi sa tešíme a chceme vám zo srdca poďakovať za vašu podporu a dôveru.

Ďakujeme za vašu lojalitu a spokojnosť!

Tím Tufi.sk