Stroj na triceps so závažím Marbo MP-U233

Kód: 125726042017
2 388 € 1 990 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
13.8.2024
Možnosti doručenia

Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 99€.
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 ľudí nás odporúča na základe recenzií.
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Keď si nie ste istí, zavolajte...
Všetko máme skladom
Vlastné skladové priestory
Viac ako 5000 produktov skladom!

Podrobný popis

Stroj na triceps so závažím Marbo MP-U233

Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn. V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia. Sedadlo aj operadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.  Úchyty sú pokryté hrubou penou, ktorá zabezpečí pevný, ale pritom komfortný úchop. Sú ukončené skrutkou striebornej farby. Konštrukcia je postavená na pevných oceľových profiloch 80x40x3 mm a 120x60x3 mm, vďaka čomu je stroj mimoriadne odolný a stabilný. Stabilitu umocňujú aj gumené stopy nôh, vďaka ktorým sa zariadenie na akejkoľvek podlahe neposúva. Zadné nohy sú dokonca výškovo nastaviteľné a dokážu regulovať prípadné nerovnosti podlahy. Tehličky o celkovej váhe až 160 Kg vo váhach 16x10 Kg umožnia tréning začiatočníkom aj profesionálom. Sedadlo je výškovo nastaviteľné a je dokonca vybavené stabilizačným pásom, ktorý Vám umožní zostať v správnej polohe aj v prípade, že si naložíte vyššiu hmotnosť ako sami vážite. Vďaka tomu je tréning maximálne efektívny a bezpečný. 
 

Technické parametre:

 • Model: MP-U233
 • Výška: 180 cm
 • Šírka: 100 cm
 • Dĺžka: 150 cm
 • Váha: stroj 200 kg 
            závažie 160 kg
 • Váha závažia: 16 x 10 kg
 • Maximálna záťaž: 150 kg
 • Úžitková plocha: 1,5 m2
 • Typ závažia: tehličky
 • Farba: rám - antracit 
             čalúnenie - bordová alebo čierna


Sada závaží je skrytá za panelmi z polykarbonátu, ktoré znižujú hluk pri pokladaní tehál a zároveň znižujú riziko zranenia pri manipulácii s tehličkami. Súčasťou je tiež nálepka odstupňovaných hmotností, ktorá urýchľuje voľbu požadovanej záťaže, tá sa vykonáva pomocou tŕňa, ktorý je opatrený červenou koncovkou s magnetom.

Jednotlivé diely polstrovania sú k sebe spájané dvojitým šitím. Farba polstrovania, ktorú držíme na sklade je červená, ale v prípade záujmu je možné objednať čiernu farbu. Dodacia lehota je približne 40 dní.

Pre maximálnu stabilitu je stroj opatrený nohami s veľkým priemerom, na ktoré je nasadená gumová koncovka, ktorá chráni podlahu pred poškodením. Zadné dve nohy sú opatrené plastovým tanierikom so šróbením, tieto tanieriky sa používajú na vyrovnanie stroja do roviny.

Pohyblivé rameno dosadá v oboch medzných polohách na veľký, gumový doraz, ktorý pohlcuje nárazy a znižuje tak tlak vyvíjaný na konštrukcii.

Sedadlo je nastaviteľné do 4 polôh a vykonáva sa pomocou červeného, ​​ergonomicky tvarovaného úchytu. Na sedadle nájdeme bezpečnostný pás, ktorý vás spoľahlivo udrží na mieste počas práce s ramenom.


Mapa svalov znázorňuje jednotlivé svaly, ktoré môžete pomocou MP-U233 precvičovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie stroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 360 kg
Dĺžka: 150 cm
Hmotnosť: 360 kg stroj 200 kg, závažie 160 kg
Model: MP-U233
Nosnosť: 150 kg
Plocha: 1,5 m2
Šírka: 100 cm
Typ závažia: Tehličky
Výška: 180 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: