Scottova lavica Marbo Sport MP-L203 červená

Kód: 145714032017
462 € 385 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

Scottova lavica Marbo Sport MP-L203 je ľahko nastaviteľnou Scottovou lavicou radu Professional. Konštrukcie tvoria rám s rozmermi 80x40 mm s hrúbkou profilu 3 mm, čo zaručuje pevnosť a odolnosť celej konštrukcie. Nastaviteľné sedadlo s celkom štyrmi polohami umožňuje zaujať ideálnu polohu potrebnú k správnemu prevedeniu cviku.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 99€.
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 ľudí nás odporúča na základe recenzií.
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Keď si nie ste istí, zavolajte...
Všetko máme skladom
Vlastné skladové priestory
Viac ako 5000 produktov skladom!

Podrobný popis

Scottova lavica Marbo Sport MP-L203

Scottova lavica Marbo Sport MP-L203 je ľahko nastaviteľnou Scottovou lavicou radu Professional. Konštrukcie tvoria rám s rozmermi 80x40 mm s hrúbkou profilu 3 mm, čo zaručuje pevnosť a odolnosť celej konštrukcie. Nastaviteľné sedadlo s celkom štyrmi polohami umožňuje zaujať ideálnu polohu potrebnú k správnemu prevedeniu cviku. Uhoľ opory je potom nastavený tak, že je každý pohyb kontrolovaný. Novinkou radu Professional je inovatívny systém označenia jednotlivých komponentov slúžiacich pre nastavenie lavice. Všetky rukoväte a odpružené kolíky majú výrazne červený povrch, vďaka ktorému je nastavovanie lavice intuitívne a zvládnu ho aj tí, ktorí sa s posilňovacími lavicami zatiaľ nestretli. Vďaka tomu, že Scottova lavica Marbo Sport MP-L203 spĺňa normu PN-EN 957-4: 2007 všeobecne bezpečnostných požiadaviek a metód, môže byť používaná v telocvičniach a verejných i komerčných zariadeniach.


Technický popis:

 • profesionálna lavica
 • kvalitné čalúnenie
 • stabilná konštrukcia
 • povrch odolný proti korózii
 • výrazné značenia nastavujúcich komponentov
 • sedadlo nastaviteľné do 4 polôh
 • výška: 100 cm
 • šírka: 87 cm
 • dĺžka: 103 cm
 • hmotnosť: 50 kg
 • nosnosť: 400 kg
 • plocha: 0,90 m 2
 • štrukturálny profil: 80x40x3 mm
 • určené pre komerčné a domáce použitie

 

Istenie

O vašu bezpečnosť sa starajú dva držiaky, ktoré vďaka dvom úrovniam pod sebou dovoľujú pohodlne odložiť činku bez ohľadu na dĺžku paží. Držiaky sú vyrobené z 10 mm hrubého profilu s povrchom odolným proti korózii.

 

Profesionálna úprava

Pri navrhovaní rady Professional sa dbalo aj na tie najmenšie detaily. Pod sedadlom je umiestnený gumový nárazník, ktorý úplne odhlučňuje stroj pri narážaní kovových dielov o seba. Celý rám lavice je ošetrený špeciálnym náterom odolným proti korózii.

 

Stabilná konštrukcia

Konštrukcia lavice L203 zaisťuje maximálnu stabilitu vďaka jeho profilu 80x40 mm so stenou s hrúbkou 3 mm. Tieto parametre zaisťujú spoľahlivosť a životnosť.

 

Moderné čalúnenie

Čalúnenie má dvojitý steh po celom obvode. Najvyššia kvalita stehu bola dosiahnutá použitím silnej nite COATS v kombinácii s odolnou syntetickou kožou.

 

Gumové nohy

Lavica je vybavená nohami z pevnej gumy, ktoré zabraňujú pohybu lavice pri cvičení. V zadnej časti lavice je nálepka obsahujúca výrobné číslo prístroja a bezpečnostné osvedčenie.

 

 

Nastaviteľné sedadlo

Sedadlo lavice MP-L203 sa dá nastaviť v štyroch úrovniach výšky, čo je zárukou pohodlného a komfortného cvičenia. Nastavenie sa vykonáva pomocou červeno zvýrazneného kolíka s pružinou. Vďaka jeho zvýrazneniu si s lavicou poradí aj ten, kto s podobným strojom nikdy neprišiel do styku.

 

 

 

 

 

 

S týmto produktom posilňujete nasledovné partie:

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness
Hmotnosť: 50 kg
Dĺžka: 103 cm
Hmotnosť: 50 kg
Model: MP-L203
Nosnosť: 400 kg
Plocha: 0,90 m 2
Profil konštrukcie: 80x40x3 mm
Šírka: 87 cm
Výška: 100 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: