Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER 450 l - antracit
Kód: IDTC450-S433
Vlastné skladové priestory

Overený obchod zákazníkmi

Doprava nad 89 € zdarma

Zákaznícky servis a infolinka
Podrobný popis
Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER s objemom 450 l predstavuje efektívne riešenie na zber zrážkovej vody v záhrade. Vďaka svojmu hranatému tvaru esteticky ladí s fasádou domu. Moderný dizajn skvele dopĺňa architektúru rodinného domu aj okolitej záhrady..jpg)
• Horný otvor (priemer 19 cm) je vybavený odnímateľným bezpečnostným vekom so zámkom na jednoduchý prístup.
• Súčasťou suda je čierny plastový kohútik.
• 4 miesta určené na vytvorenie otvorov pre pripojenie suda k odkvapu. Dve miesta sa nachádzajú v rohoch hornej časti pod vekom a ďalšie dve sú umiestnené na užšej bočnej stene v hornej časti nádoby.
• Napĺňanie je možné aj prostredníctvom horného otvoru.
• Dva závitové horné otvory 3/4" na kohútik alebo rýchlospojku vo výške 38 cm nad zemou, vrátane závitovej priehradky.
• Dva závitové spodné otvory 3/4" na úplné vyprázdnenie nádrže alebo pripojenie rýchlospojky vo výške 10 cm nad zemou, vrátane závitovej priehradky.
• Sud je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, vyrobený z vysokokvalitného materiálu HDPE. Tento model ponúkame aj v objemoch 350 l alebo 650 l.
• Pre možnosť pripojenia suda k odkvapu, prepojenia dvoch nádob a ďalšie úpravy využite našu bohatú ponuku príslušenstva WATERFORM, ARVÉS.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Dom a Záhrada |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| EAN: | 5905197372471 |
| Označenie: | IDTC450-S433 |
| Dĺžka: | 77.5 cm |
| Šírka: | 57.3 cm |
| Výška: | 115 cm |
| Objem: | 450 l |
| Farba: | Antracit |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 16000 g |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.jpg)