Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER 350 l - svetlo šedá
Kód: IDTC350-429U
Vlastné skladové priestory

Overený obchod zákazníkmi

Doprava nad 89 € zdarma

Zákaznícky servis a infolinka
Podrobný popis
Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER s objemom 350 l predstavuje efektívne riešenie na zber zrážkovej vody v záhrade. Vďaka svojmu vysokému a štíhlemu vyhotoveniu je vhodný aj do užších priestorov, kde šetrí miesto a zároveň ponúka veľkú kapacitu. Moderný dizajn v svetlo šedej farbe skvele doplní architektúru rodinného domu aj exteriér záhrady.
• Horný otvor (priemer 19 cm) je vybavený odnímateľným bezpečnostným vekom so zámkom pre jednoduchý prístup.
• Súčasťou suda je plastový čierny kohútik.
• 4 miesta určené na otvory pre pripojenie suda k odkvapu. Dva body sa nachádzajú v rohoch vo vrchnej časti pri veku a ďalšie dva sú situované na užšej bočnej stene v hornej časti nádoby.
• Napúšťanie je možné aj cez horný otvor.
• Dva závitové horné otvory 3/4" pre kohútik alebo rýchlospojku vo výške 38 cm nad zemou. Vrátane zátky so závitom.
• Dva závitové spodné otvory 3/4" pre úplné vyprázdnenie nádrže alebo pripojenie rýchlospojky vo výške 10 cm nad zemou. Vrátane zátky so závitom.
• Sud je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, vyrobený z vysokokvalitného materiálu HDPE. Tento model ponúkame aj v objemoch 450 l alebo 650 l.
• Pre možnosť pripojenia suda k odkvapu, prepojenie dvoch sudov a podobne využite našu bohatú ponuku príslušenstva WATERFORM, ARVÉS.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dom a Záhrada |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| EAN: | 5905197378558 |
| Číslo: | IDTC350-429U |
| Dĺžka: | 77.5 cm |
| Šírka: | 38.3 cm |
| Výška: | 135 cm |
| Objem: | 350 l |
| Farba: | Svetlosivá |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 15300 g |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.jpg)