Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER 350 l - antracit
Kód: IDTC350-S433
Vlastné skladové priestory

Overený obchod zákazníkmi

Doprava nad 89 € zdarma

Zákaznícky servis a infolinka
Podrobný popis
Sud na dažďovú vodu AQUA TOWER s objemom 350 l predstavuje efektívne riešenie na zber zrážkovej vody v záhrade. Vďaka svojmu vysokému a štíhlemu vyhotoveniu je vhodný aj do užších priestorov, kde šetrí miesto a zároveň ponúka veľkú kapacitu. Moderný dizajn v antracitovej farbe skvele doplní architektúru rodinného domu aj exteriér záhrady.
• Horný otvor (priemer 19 cm) je vybavený odnímateľným bezpečnostným vekom so zámkom pre ľahký prístup.
• Súčasťou suda je plastový čierny kohútik.
• 4 miesta na otvory určené na pripojenie suda k odkvapu. Dve miesta sa nachádzajú v rohoch vo vrchnej časti pri veku a ďalšie dve sú na užšej bočnej stene v hornej časti nádrže.
• Napúšťanie je možné aj cez horný otvor.
• Dva závitové horné otvory 3/4" pre kohútik alebo rýchlospojku vo výške 38 cm nad zemou. Vrátane zátky so závitom.
• Dva závitové spodné otvory 3/4" na úplné vyprázdnenie nádrže alebo pripojenie rýchlospojky vo výške 10 cm nad zemou. Vrátane zátky so závitom.
• Sud značky Prosperplast je odolný voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam, vyrobený z vysokokvalitného materiálu HDPE. Nádrž v tomto vyhotovení ponúkame aj s objemom 450 l alebo 650 l.
• Na pripojenie suda k odkvapu, prepojenie viacerých nádrží a ďalšie úpravy využite našu bohatú ponuku príslušenstva WATERFORM, ARVÉS.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dom a Záhrada |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| EAN: | 5905197372464 |
| Číslo: | IDTC350-S433 |
| Dĺžka: | 77.5 cm |
| Šírka: | 38.3 cm |
| Výška: | 135 cm |
| Objem: | 350 l |
| Farba: | Antracit |
| Materiál: | Plast |
| Kód farby: | S433 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.jpg)