Nafukovačka s operadlom 165cm Bestway 43011
Kód: ID_17815-UNIW
Vlastné skladové priestory

Overený obchod zákazníkmi

Doprava nad 89 € zdarma

Zákaznícky servis a infolinka
Podrobný popis
Nafukovačka s operadlom 165cm Bestway 43011
Senzačný nafukovací matrac s chrbtovou opierkou sa bude hodiť na letnú dovolenku pri mori, pri jazere alebo na dvore pri bazéne. Priehľadné kreslo s vložkami v šťavnatých farbách dokonale zapadne do letnej atmosféry, je veľmi pohodlné a zaisťuje maximálny relax.
Technické dáta:
- rozmery: 165 cm x 89 cm,
- dve vzduchové komory,
- konštrukcia založená na pozdĺžnych priečkach, zaisťujúca odolnosť,
- nafukovací vankúš, ktorý poskytuje oporu pre chrbát, hlavu a ramená pre maximálne pohodlie užívateľa,
- maximálne zaťaženie: 90 kg
V cene:
- nafukovacie kreslo,
- opravná záplata.
Matrac určený na použitie vo vode, v hĺbke, ktorá umožňuje dieťaťu cítiť dno, pod dohľadom rodiča. Plážový matrac je ľahký a praktický. Nezaberie veľa miesta, čo znamená, že sa dá vziať kamkoľvek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dom a Záhrada |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.23 kg |
| EAN: | 6942138900187 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 14 + |
| wymiar opakowania: | ok. 30 cm x 24 cm x 5,5 cm |
| waga: | ok. 1,2 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Rodzaj: | materac |
| Karton: | 8 szt. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | BESTWAY INTERNATIONAL LIMITED |
|---|---|
| Adresa : | Suite 713, 7/Floor, East Wing, Tsim Sha Tsui Centre, 66 Mody Road Čína HONG KONG |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Heinrich Sieber & Co. GmbH Co |
| Adresa zástupcu v EÚ : | KG Am Kraftwerk 5 D-83435 Bad Reichenhall +49 8651 6000-0 Bestway Europe S.p.A. Via Resistenza, ,5 San Giuliano Milanese (MI) 20098 Itálie |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@fabrizio.de |
.jpg)