Elektrický ohrievač bazéna Bestway Flowclear™ tepelné čerpadlo Bestway 58748
Kód: ID_20737-UNIW
Vlastné skladové priestory

Overený obchod zákazníkmi

Doprava nad 89 € zdarma

Zákaznícky servis a infolinka
Podrobný popis
Ohrievač bazénovej vody Flowclear™ od Bestway je skvelou alternatívou teplej a príjemnej teploty vody v bazéne.
Aby sme si naplno užili čaro nášho leta, ohrievač vody bude najjednoduchším a najefektívnejším riešením na zlepšenie pohodlia a relaxácie pri plávaní v bazéne.
Elektrický ohrievač bazéna má dva hadicové vývody , z ktorých jeden ho pripája k filtračnému čerpadlu a druhý k nadzemnému bazénu. Ohrievač Flowclear™ 4,4 kW predstavuje energeticky úsporný spôsob regulácie teploty. Má antikorózny titánový výmenník tepla , ktorý je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vodotesný IPX4 pre dodatočnú bezpečnosť.
Jednoducho sa inštaluje a ľahko sa používa vďaka priloženému vypínaču vodného senzora.
Technické dáta:
- odporúčané pre nadzemné bazény s objemom do 30 000 l (7925 gal)
- Kompatibilné s filtračnými čerpadlami alebo pieskovými filtrami s prietokom 2006 l/h (530 gal.) alebo vyšším
- prevádzková teplota: 12-43 ºC (54-109 ºF)
- obsahuje adaptér pre pripojenie filtračného čerpadla 3,2 cm (1,25 palca) a 3,8 cm (1,5 palca)
- antikorózny titánový výmenník tepla
- IPX4 vodotesný
- používa ekologické chladivo R32 s nízkym GWP
- COP 4.8
- funkcia vnútornej ochrany - funguje pri vonkajších teplotách nad 12º C, pri nižších teplotách sa vypne
- energeticky úsporné vykurovanie a regulácia teploty ( ≥4,4kW) pre celoročné využitie bazéna
- spínač napájania snímača vody
Obsah:
- 1 x čerpadlo
- 1 x hadica
- 4 x hadicové pripojenie
- 4x hadicová spona
V našich ďalších aukciách nájdete úžasné bazény, bazénové príslušenstvo od BESTWAY, filtre, čerpadlá, bazénové podložky, kryty a mnoho iného. Pozývame vás!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dom a Záhrada |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 33.78 kg |
| EAN: | 6941607347379 |
| certifikát: | CE |
| rozmer balenia :: | 49 cm x 44 cm x 47 cm |
| Hmotnosť: | 33,8 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | BESTWAY INTERNATIONAL LIMITED |
|---|---|
| Adresa : | Suite 713, 7/Floor, East Wing, Tsim Sha Tsui Centre, 66 Mody Road Čína HONG KONG |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Heinrich Sieber & Co. GmbH Co |
| Adresa zástupcu v EÚ : | KG Am Kraftwerk 5 D-83435 Bad Reichenhall +49 8651 6000-0 Bestway Europe S.p.A. Via Resistenza, ,5 San Giuliano Milanese (MI) 20098 Itálie |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@fabrizio.de |
.jpg)