Batéria do elektrického auta 12V/10AH
Kód: RM_AKU.12V-10AH
Vlastné skladové priestory

Overený obchod zákazníkmi

Doprava nad 89 € zdarma

Zákaznícky servis a infolinka
Podrobný popis
12V/10Ah olovená batéria
Predstavujeme 12V , 10Ah olovenú batériu . Používa sa predovšetkým v hračkách napájaných z batérií , ako sú elektrické motocykle, autá a štvorkolky. Môže slúžiť aj ako záložná batéria na dlhšie jazdy.
Olovené batérie sa vyznačujú svojou pevnosťou a pomalým samovybíjaním . Výber kvalitnej a spoľahlivej batérie zaručí dlhotrvajúcu zábavu.
Celkové rozmery batérie 12V/10Ah
- dĺžka cca 15,1 cm,
- šírka cca 6,5 cm,
- výška cca 10,1 cm.
Technické špecifikácie 12V/10Ah
- napätie 12 V,
- kapacita 10 Ah,
- povolené nabíjacie napätie 13,6 – 13,8 VDC/20 °C.
Pravidlá starostlivosti o olovené batérie
Pre zachovanie dlhej a plnej životnosti olovenej batérie je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel. V prvom rade sú batérie citlivé na nadmerné vybitie . Nadmerné vybitie nenávratne znižuje ich kapacitu na ukladanie energie, čím sa znižuje ich kapacita a v konečnom dôsledku sa skracuje ich životnosť.
Keď sa hračka nepoužíva, nezabudnite uchovávať batériu pri izbovej teplote , najlepšie v tieni – mimo dosahu mrazu alebo priameho slnečného žiarenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detský tovar |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5902135154779 |
| Napätie: | 12V |
| Kapacita: | 10AH |
| Dĺžka: | 15,1 cm |
| Šírka: | 6,5 cm |
| Hĺbka: | 10,1 cm |
| Prípustné nabíjacie napätie: | 13,6 – 13,8 V DC/20 °C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.jpg)